Новини

Як швидко розморозити морозильну камеру: кілька цікавих лайфхаків

Перш ніж розморозити морозильну камеру, знайдіть місце для зберігання заморожених продуктів під час роботи. Пам’ятайте, що деякі продукти не можна повторно заморожувати після розморожування. Сире м’ясо, наприклад, потрібно варити або зберігати в замороженому вигляді.

Найбезпечніший спосіб розморозити морозильну камеру — вимкнути її та дочекатися, поки лід розморозиться природним шляхом. Якщо ви дійсно не можете чекати так довго, ви можете скористатися феном або іншим способом, але будьте обережні!

Як і вище, переконайтеся, що ви вимкнули морозильну камеру та витягли вилку зі стіни перед початком роботи.

Якщо у вас є портативний пароочисник, ви можете спробувати використати його, щоб швдко розморозити морозильну камеру . Направляйте пару на лід, тримаючи його подалі від будь-яких механізмів. (Одягніть гумові рукавички та будьте обережні, щоб не обпектися під час процесу.) Лід має танути досить швидко, тому вам знадобиться багато старих рушників, щоб зібрати краплі. Щоб поспішити, чергуйте відпарювання з вишкрібанням.

Проткнути стінку морозильної камери простіше, ніж ви думаєте. Це не тільки призведе до втрати гарантії, але й припинить роботу морозильника. Тому будьте дуже обережні, якщо вирішите зішкребти лід.

Використовуйте тупий інструмент, наприклад шпатель. Ніколи не використовуйте ніж або інший гострий інструмент, щоб скребти лід. Направляйте шпатель паралельно стінці морозильної камери, а не коліть ним по льоду.

морозилка

Можливо, ви читали, що морозильну камеру можна швидко розморозити , поставивши на дно миску з дуже гарячою водою. Пара справді може допомогти розтопити лід. Однак насправді гаряча вода замерзає досить швидко. Отже, якщо ви спробуєте це, переконайтеся, що ви стежите за цим і замінюйте воду кожні кілька хвилин. Інакше пара може охолонути до стану льоду та погіршити проблему.

Ви також захочете покласти кухонний рушник під миску, оскільки пряме тепло може пошкодити полицю.

Щоб пришвидшити роботу, ви можете поставити миску з гарячою водою на кожну полицю.

Наповніть миску дуже гарячою водою. Змочіть тканину у воді та (в гумових рукавичках) притисніть її до льоду, щоб вона розтанула. Відіжміть, поскрібіть лід і повторіть. Вам може знадобитися кілька разів долити воду, оскільки лід охолодить тканину.

Навчаючись розморожувати морозильну камеру, не лийте гарячу воду на лід. Це може пошкодити морозильну камеру, і вода може фактично замерзнути поверх льоду, що погіршить проблему.

морозилка

Вода та електрика не є вдалим поєднанням, тому ми не рекомендуємо вам пробувати це. Зрештою, щорічно у Великій Британії трапляється 400 000 нещасних випадків, пов’язаних з електрикою. Якщо ви все-таки вирішили ризикнути, переконайтеся, що ви тримаєте фен, шнур і вилку подалі від льоду та води. Ніколи не кладіть фен на підлогу, оскільки він може намокнути.

Обережно нагрійте лід феном, використовуючи середній рівень нагріву. Переконайтеся, що тепло не потрапляє на охолоджуючий механізм.

Тримайте фен так, щоб він спрямовував тепло на задню частину льоду, де він з’єднується зі стінкою морозильної камери, а не на передню частину. Ви намагаєтеся зрушити лід, а не розтопити все.

Щоб допомогти будь-яким великим шматкам відійти від стінок морозильної камери, ви можете поскребти їх лопаткою або іншим тупим предметом.

Джерело: cleanipedia

Читайте також:

Як очистити морозильну камеру: кілька простих та ефективних кроків

Як позбутися неприємного запаху у вашому холодильнику та морозильній камері: простий лайфхак

Як запобігти утворенню льоду в морозилці: експерти розкрили секрет

Джерело: Politeka

error: Content is protected !!